Të fundit

Subvencionimi i rrymës, Rizvanolli prezanton dhe falënderon ekipin e saj

Ministrja Artane Rizvanolli ka prezantuar ekipin e saj në ministrinë e Ekonomisë, që siç thotë ajo, po punon me përkushtim maksimal për të realizuar skemën e subvencionit për pajisje efiçente.

Ajo me anë të një postimi në llogarinë e saj në Facebook e falënderoi për punën e bërë ekipin në fjalë.

“Ju lutem aplikoni sa më shpejt (edhe në fazën e 2-të) dhe respektoni afatet, në mënyrë që ekipi të mund të procesojë aplikimet me kohë”, shkroi ajo.

Këtu mund të aplikoni për këtë subvencionim.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci