Të fundit

VIDEO: Reagimi i Kurtit kur kandidati i tij e prezanton idenë për “Miss Gjyshen”

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për Ferizajn, Valon Ramadani, ka futur një propozim interesant në programin e tij. Ai ka treguar se nëse zgjidhet kryetar, çdo vit do ta organizojë festivalin vjetor “Miss Gjyshja”.

Këtë propozim, Ramadani e ka bërë edhe në prezencë të kreut të Lëvizjes Vetëvendosje, Kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti.

Ata ishin në një takim elektoral me gratë në Ferizaj, ku Ramadani e shpalosi idenë për “Miss Gjyshja”.

“Krejt ata nipa e mbesa, kanë me ardhë në atë festival edhe kanë me duartrokitë kur t’i zgjedhet Miss Gjyshja një, dy edhe tre””, ka deklaruar Ramadani.

Derisa Ramadani po e shpaloste planin e tij për këtë festival, Kryeministri Kurti duartrokiste idenë e kandidatit të tij, dhe shihej duke qeshur.

Ndryshe, pas idesë së Ramadanit për festivalin vjetor “Miss Gjyshja”, kanë shpërthyer shakatë në rrjete sociale.

Video nga Paradoks

"Ky veç po u jep peshqi": Pse populli po vazhdon ta zgjedh VV-në? Doarsa flet për sondazhet - "Nesër me shku n'zgjedhje jemi gati"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci