Të fundit

Shok bomba dhe gazlotsjellës në Mitrovicën e Veriut

Policia e Kosovës është sulmuar me shok bomba nga protestuesit në Mitrovicë të Veriut.

Protesutesit serbë janë mbledhur në tentim parandalimi të një aksioni të Policisë ndaj një rrjeti kontrabanduesish të mallrave, raporton Paparaci.com.

Policia njoftoi sot se operacioni, përveç Mitrovicës së Veriut, është zhvilluar edhe në Prishtinë, Pejë dhe Mitrovicë të Jugut.

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci