Të fundit

Tensione edhe në Zveçan – vazhdon aksioni i Policisë së Kosovës

Portali serb RadioKim raporton se aksioni i Policisë për konfiskim të mallrave të kontrabanduara ka vazhduar në Zveçan.

Sipas këtij portali, situata në këtë qytet është e tensionuar. Sipas videove, policët shihen teksa përgjigjen me gaz lotsjellës.

“Qytetarët serbë po mblidhen në qytet. Është bllokuar rruga ‘Kafeneja e Komos’”, ka shkruar RadioKim.

Më herët Policia e Kosovës ka ndërmarrë aksion në veri të Mitrovicës, për të konfiskuar mallin e kontrabanduar. Aksioni po kryhet në disa qytete dhe në bashkëpunim me Doganën e Kosovës.

Policia është sulmuar gjatë punës edhe në veri të Mitrovicës.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci