Të fundit

Prishtinë: U pa në një video duke shtënë me kallashnikov, arrestohet 42-vjeçari

E.K, 42-vjeçar ka shtënë me armë zjarri më janar dhe është xhiruar.

Ai është identifikuar nga Policia dhe është shoqëruar në stacion policor.

Atij i është sekuestruar një armë automatike AK 47, një fishek dhe një karikator.

 

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci