Të fundit

Sulm me hark dhe shigjeta – disa të vdekur në Norvegji

Disa njerëz janë vrarë dhe të tjerë kanë mbetur të plagosur nga një burrë që sulmoi njerëz duke përdorur një hark me shigjeta në një qytet në Norvegji.

I dyshuari u kap të mërkurën në qytetin Kongsberg, 80 kilometra në jug-perëndim të kryeqytetit, Oslo, tha një zëdhënës i policisë.

“Personi është arrestuar… nga informacioni që kemi tani, ky person i realizoi këto veprime i vetëm,” u tha gazetarëve shefi i policisë, Øyvind Aas. “Disa njerëz janë plagosur dhe disa kanë vdekur.”

Ai nuk pranoi të komentojë numrin e viktimave. /Paparaci.com

Video nga Paradoks

"Sa ma budallë mashkulli ma shumë dhunë", "Fejohen për ni t'shkume n'deti": Valon Syla flet për dhunën ndaj grave, u drejtohet Vjosa Osmanit e Albulena Haxhiut - "Siguria financiare zgjidh shumë sene"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci