Të fundit

Luiz Ejlli shënon rekorde në rrjete sociale – më i shikuar se sa i gjithë Big Brother i vitit të kaluar

Konkurrenti i Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli, është kthyer në një nga emrat më të komentuar në këtë kohë.

Që nga fillimi i këtij reality shou, ai ka marrë vëmendje të madhe dhe duket se ka fituar zemrat e publikut.

Eksperti i IT-së, Tom Kallanxhi, së fundmi ka qenë i ftuar në “Wake Up” ku ka folur për banorët e BBVA dhe se kush nga ta është më i kërkuar dhe më i shikuar në rrjete sociale.

Nuk kishte rrjete sociale kur hyri në BBVA – Luiz Ejlli arrin 300 mijë ndjekës në faqen e Instagramit që menaxhohet nga familjarët e tij

Nuk kishte rrjete sociale kur hyri në BBVA – Luiz Ejlli arrin 300 mijë ndjekës në faqen e Instagramit që menaxhohet nga familjarët e tij

Sipas tij, një shifër e tillë nuk është arritur nga i gjithë Big Brother i vitit të kaluar.

“Këtë vit aq shikime sa mund të ketë arritur Big Brother i vjetshëm, e ka arritur vetëm Luiz Ejlli. Këtë vit ka ndikuar edhe TikTok dhe i ka dhënë shumë krah emisionit për ta çuar në majë. Të gjithë prodhojnë kontent për Luizin”, tha fillimisht Kallanxhi.

Video nga Paradoks

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci