Të fundit

Bora e parë sivjet në Kosovë

Disa zona malore në Kosovë janë zbardhur nga bora që ka rënë gjatë natës.

Në Prevallë bora ka krijuar shtresë dhe dimri atje duket se ka ardhur më herët se është parashikuar.

Bora ka zbardhur edhe bjeshkët e Istogut, bjeshkët e Bajgorës, më pak në Brezovicë e Rugovë.

Rrugët janë të kalueshme në të gjitha zonat.

Video nga Paradoks

Zana Avdiu shuan kurreshtjen, tregon se a ka të dashur - flet për martesë e fëmijë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci