Të fundit

Prishtinë: Hajnat vjedhin para në një market nën kërcënimin e armëve

Dy punëtore të një marketi në Prishtinë kanë raportuar se dy të dyshuar të panjohur, nën kërcënimin e armëve kanë grabitur pazarin ditor dhe janë larguar në drejtim të panjohur.

Sipas Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të shtunën rreth orës 20:44.

“Nuk raportohet për ndonjë person të lënduar”, thuhet në raportin 24-orësh të PK-së.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci