Të fundit

Kim Kardashian provokon fansat me disa ‘selfie’ atraktive në bikini

Kim Kardashian publikoi tre imazhe të reja për 348 milionë ndjekësit e saj në Instagram të martën pasdite.

Themeluesja e markës “SKIMS” ishte veshur me një palë bikini me fije të zeza, teksa bënte ‘selfie’ me flokët e saj të errëta, shkruan DailyMail.

Por fansat kanë vërejtur se diçka dukej ndryshe në këto fotografi – mund të ketë qenë fakti se ajo i ka mbivendosur shumë buzët.

Dhe ndjekësit e ish-bashkëshortes së Kanye West duket se e kanë vënë re këtë dhe reaguan në seksionin e komenteve duke shkruar mendimet e tyre.

Njëri tha se Kim ishte një ‘Khloe Wannabe’. Khloe është motra më e vogël 38-vjeçare e Kimit, e cila shpesh nxjerr buzët kur bën ‘selfie’.

Dhe një ndjekës tjetër bëri komentin e çuditshëm: “Ky ishte një rikthim i bukur në vitin 2014”, ndërsa një tjetër komentoi: “2011, Kim u rikthye këtu, O Zoti im” – koment që sugjeronte se Kim kishte përdorur shumë filtra për ta bërë veten të dukej rinore.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci