Të fundit

Haradinaj e pret Kurtin në odën e Gllogjanit

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti sot ka bërë homazhe në Kompleksin Memorial “Dëshmorët e Kombit” në Gllogjan.

Homazhet i ka realizuar me rastin e 25 vjetorit të Epopesë së Dukagjinit.

Ai po ashtu ka vizituar edhe Kullën Haradinaj në Gllogjan, ku është pritur nga shefi i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK) dhe anëtari i famlijes, Ramush Haradinaj.

Haradinaj dhe Kurti, sipas një fotografie të publikuar nga gazeta Demos, kanë ngritur një dolli së bashku me nga një gotë raki.

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës është partia e vetme opozitare që ka shprehur mbështetje ndaj qeverisë lidhur me Marrëveshjen e Ohrit, për të cilën u arrit pajtim mes Kosovës dhe Serbisë në kuadër të normalizimit të marrëdhënieve.

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci