Të fundit

Mbyllen pjesët e para, këto janë rezultatet

Kanë përfunduar pjesët e para në pesë ndeshjet sa janë duke u zhvilluar në kuadër të xhiros së 35-të në Superligën e Kosovës.

Prishtina, Llapi e Dukagjini kanë epërsinë pas pjesës së parë, ndërkaq dy ndeshjet kryesore ato mes Ballkanit dhe Ferizajit e Dritës e Malishevës kanë përfunduar pa gola.

Dukagjini është duke udhëhequr me dy gola ndaj Trepçës ’89, kurse Prishtina e Llapi kanë epërsinë vetëm prej një goli.

Prishtina kishte dyfishuar epërsinë, por Drenica e minimizoi atë.

Ballkani ka dominuar ndeshjen ndaj Ferizajt, teksa shënoi edhe një gol i cili u anulua më pas pas rishikimit të VAR-it.

 

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci