Të fundit

Vrasje e rëndë në tentativë: Katër të dyshuarit bëhen për spital, arrestohet njëri prej tyre

Katër persona nga Istogu kanë pranuar tretman mjekësor në Spitalin Rajonal të Pejës, pasi që të njëjtit janë përfshirë në përleshje në mes vete me mjete të forta (thikë).

Rasti ka ndodhur në fshatin Suhogërll të Istogut, të shtunën rreth orës 14:30. Incidenti është iniciuar si “vrasje e rëndë në tentativë & lëndim i rëndë trupor”.

“Me vendim të prokurorit, njëri prej tyre është arrestuar dhe dërguar në mbajte, ndërsa dy të tjerët janë ndalur por ende janë nën përkujdesje mjekësor”, tha Policia e Kosovës.

Rasti është duke u hetuar.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci