Të fundit

Zgjedhjet në Greqi, fermeri shkon për të votuar së bashku me kalin dhe gomarin

Me kalë dhe i shoqëruar nga një gomar i vogël, fermeri 50-vjeçar shkoi në qendrën e votimit të shkollës së mesme speciale Argolida, në Nafplio, për të votuar.

Këtë të diel qytetarët grek po i drejtohen qendrave të votimit për të vendosur qeverinë që do i udhëheqë në 4 vitet në vijim, por duket se në qendrat e votimit nuk janë shfaqur vetëm njerëzit.

Një fermer është shfaqur në në një qendër votimi në Nafplion së bashku me kalin dhe gomarin e tij./Euronews.al

 

Video nga Paradoks

"Ky veç po u jep peshqi": Pse populli po vazhdon ta zgjedh VV-në? Doarsa flet për sondazhet - "Nesër me shku n'zgjedhje jemi gati"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci