Të fundit

Rita Ora me të dashurin fotografohen duke pritur në radhë për koncertin e Rolling Stones

Rita Ora dhe Taika Waititi dukeshin shumë komodë ndërsa ndoqën koncertin e Rolling Stones në Los Angeles të enjten në mbrëmje.

Çifti u panë bashkë teksa ishin kombinuar me njëri-tjetrin duke veshur nga një xhaketë prej lëkure ngjyrë të kuqe, me Ritën e cila kishte veshur me një xhaketë motoçikletash dhe Taika një xhaketë universiteti.

Këngëtarja, 30 vjeçe, i kishte lënë flokët e saj të lagura të binin rrjedhshëm pas shpinës, ndërsa regjisori 46 vjeçar, mbante një kapele ngjyrë rozë dhe të zezë, shkruan DailyMail.

Çifti u mbrojtën të dy nga COVID-19 me nga një maskë të zezë që mbanin në fytyrë.

Ndërkohë në skenë, frontmeni i grupit, Mick Jagger vendosi një shfaqje tipike të animuar teksa bënte lëvizjet e tij ikonike i veshur me një xhaketë rozë.

Video nga Paradoks

"Ky veç po u jep peshqi": Pse populli po vazhdon ta zgjedh VV-në? Doarsa flet për sondazhet - "Nesër me shku n'zgjedhje jemi gati"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci