Të fundit

Mozzik, më në fund publikon këngën e re

Mozzik ditën e premte lansoi këngën e parë të albumit.

Mozzik sot në mesnatë ka publikuar këngën ‘’Për ty’’, në bashkëpunim me Nimo dhe Dardan, këngë e cila pritet të jetë padyshim e sukseshme.

Kënga është e shoqëruar edhe me videoklip dhe shihet më ndryshe se herave të tjera., videoklip ky i ndjekur nga vajzat të cilat duket sikur janë në kulmin e dashurisë.

Poashtu së shpejti pritet të lansohet edhe albumi i paralajmëruar nga vetë Mozziku: LAMBOZIKI.

Video nga Paradoks

"Ky veç po u jep peshqi": Pse populli po vazhdon ta zgjedh VV-në? Doarsa flet për sondazhet - "Nesër me shku n'zgjedhje jemi gati"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci