Të fundit

Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

Prishtina Weather ka njoftuar për motin që do të mbajë në pesë ditët e ardhshme.

Të hënën pritet të ketë më shumë intervale me diell, ndërsa nga dita e martë dominojnë më shumë vransirat dhe periudha me shi, herë herë mjaft intenzive.

Nga dita e martë vendi ynë do të jetë më shumë nën dominim të vransirave.  Orëve të pasdite me zhvillime të rrebesheve me bubullima, vende-vende me reshje edhe më intenzive.  Të mërkurën reshjet ka gjasa të shtrihen vetëm në pjesë perëndimore të vendit, derisa nga dita e enjtë të reshura priten kohëpaskohe që nga orët e mëngjesit në tërë vendin.

 

 

 

 

 

Video nga Paradoks

Intervistë ekskluzive: Valdet Zekaj rrëfen në detaje ngjarjen e Kumanovës

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci