Të fundit

Balotelli prezanton të dashurën e re

Mario Balotelli është përsëri në dashuri me një vajzë.

Sulmuesi i Adana Demirspor ka prezantuar për ndjekësit e tij në rrjetet sociale të dashurën e re, Francesca, shkruan Corriere dello Sport.

Një vajzë brune dhe sensuale për të cilën dihet shumë pak dhe që nuk është pjesë e industrisë së showbizit, ia ka rrëmbyer zemrën futbollistit italian.

Mario ndau një seri fotografish nga festa e ditëlindjes së të dashurës së tij të re, e cila mbushi 23 vjet.

Festa me disa miq të ngushtë u mbajt në një apartament nën çati luksoze, me një darkë të shijshme me sushi dhe plot gjëra të tjera.

Futbollisti i dërgoi të dashurës së tij të re një buqetë të madhe me trëndafila të kuq si dhuratë, të cilat Francesca menjëherë i ndau me ndjekësit e saj në Instagram.

Për Balotellin, duket si një kthim qetësie në jetën e tij private pas diskutimeve të fundit me Clelian, nënën e djalit të tij Lion, dhe flirtin që nuk u ngrit kurrë me modelen braziliane Dayane Mello.

Video nga Paradoks

"Ky veç po u jep peshqi": Pse populli po vazhdon ta zgjedh VV-në? Doarsa flet për sondazhet - "Nesër me shku n'zgjedhje jemi gati"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci