Të fundit

Aksidentohet ministri Faton Peci

Ministri i Bujqësisë, Faton Peci gjatë vizitës në terren sot, është përfshirë në një aksident në trafik, ku si pasojë ka pësuar lëndime të lehta trupore.

Ministri Peci ka shkruar në Facebook se gjatë vizitave në teren sot vetura në të cilën ishin, u godit nga një veturë tjetër, ku për shkak të kësaj, kanë pësuar lëndime të lehta por pa pasoja serioze.

“Ju falënderoj të gjithëve që keni shprehur shqetësim e kujdes ndaj meje dhe shoqëruesit tim”, ka shkruar ai.

Video nga Paradoks

Çka ndodhi mes Vehbi Kajtazit e Adem Grabovcit pas zbulimit të aferës PRONTO? Grabovci: M'ka shkaktu problem serioz, kom pas problem me mbrojtë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci