Të fundit

Zhduken dy motra të mitura nga Podujeva, dalin nga shtëpia dhe nuk kthehen më

Dy vajza janë raportuar të zhdukura nga Podujevë.

Ato i përkasin moshës së mitur teksa për zhdukjen e tyre ka raportuar në polici babai i tyre, shkruan lajmi.net.

Ai ka thënë se ato kanë dalë nga shtëpia më 13 tetor dhe nuk janë kthyer më.

Policia e Kosovës ka thënë se është duke e hetuar rastin.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci