Të fundit

Dua shfaqet tërheqëse në mbrëmje me Donatella Versacen

Dua Lipa, Iris Law dhe Donatella Versace i magjepsën të gjithë me dukjen në festën e “Frieze” dhe “Versace” në Londër të premten.

Këngëtarja, 25 vjeçe, e cila sapo ka kryesuar listat me këngën e saj të vetme “Cold Heart” (një bashkëpunim me PNAU dhe Elton John) shfaqi këmbët e saj të tonifikuara në një mini fund ngjyrë vjollce me shkëlqim dhe taka jeshile të materialit saten.

Bukuroshja e shoqëroi fundin me një bluzë të ndritshme jeshile dhe një zinxhir të trashë prej ari, shkruan DailyMail.

Flokët e saj të zeza ishin rregulluar në stilin bisht.

Iris, 21 vjeç, u shfaq me dekoltenë e saj të hapur, pasi kishte veshur një palë reçipeta të zeza, blu dhe rozë, të shoqëruara me një fund.

Milionerja Donatella Versace, 66 vjeçe, dukej sfiduese e moshës e veshur me një fustan të argjendtë, të shoqëruar me grim dramatik të syve, teksa iu bashkua Duas për një bisedë në darkë.

Të famshmit si Liam Payne dhe Maya Henry ishin gjithashtu të pranishëm në ngjarje.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci