Të fundit

Victoria Beckham zbulon sekretin e martesës me David

Stilistja e njohur Victoria Beckham ka folur së fundmi për martesën e saj me David.

Në një intervistë për, “Good Morning America’, Victoria ka treguar sekretin e  jetëgjatësisë së martesës së saj.

Stilistja shpjegoi se gjithçka ka të bëjë me bashkëpunimin në çift dhe në familje.

“Ne jemi shumë mbështetës për njëri-tjetrin. David është një baba i jashtëzakonshëm dhe burrë i mrekullueshëm”, ka thënë ajo.

Dyshja u martua në vitin 1999 dhe janë prindër të 4 fëmijve: Brooklyn, 22 vjeç, Romeo, 19 vjeç, Cruz, 16 vjeç dhe vajzën Harper, 10 vjeçe.

Video nga Paradoks

"Sa ma budallë mashkulli ma shumë dhunë", "Fejohen për ni t'shkume n'deti": Valon Syla flet për dhunën ndaj grave, u drejtohet Vjosa Osmanit e Albulena Haxhiut - "Siguria financiare zgjidh shumë sene"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci