Të fundit

Pogba tek Real Madridi në fund të sezonës

Mesfushori francez, Paul Pogba është afër kalimit tek Real Madrid, raporton gazeta spanjolle ABC.

Sipas raportimit të gazetës, thuhet se agjenti i lojtarit francez Mino Raiola është dukë bërë presion për realizimin e kësaj lëvizje.

Pogba do të jetë lojtar i lirë në fund të sezonit dhe madrilenët janë në gjendje t’i ofrojnë atij një pagë prej 14 milionë euro në sezonë.

Francezi do të bashkohej me bashkëlojtarin e tij të skuadrës kombëtare, Karim Benzema, në rast transferimi në Madrid. /Paparaci.com

Video nga Paradoks

"Ky veç po u jep peshqi": Pse populli po vazhdon ta zgjedh VV-në? Doarsa flet për sondazhet - "Nesër me shku n'zgjedhje jemi gati"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci