Të fundit

Rikthehet Zlatan Ibrahimoviç

Zlatan Ibrahimovic është përfshirë në skuadrën e Milanit për përballjen ndaj Hellas Veronas të shtunën në mbrëmje.

Suedezi ka luajtur vetëm një herë në Serie A që kur u kthye nga dëmtimi i gjurit që pësoi në fund të sezonit të kaluar.

Ai u kthye me një gol në fitoren 2-0 ndaj Lazios në Serie A, por që atëherë ka vuajtur me një problem në tendinën e Akilit.

40-vjeçari tani është kthyer në stërvitje dhe është përfshirë në skuadër për ndeshjen e së shtunës mbrëma. /Paparaci.com

Video nga Paradoks

Intervistë ekskluzive: Valdet Zekaj rrëfen në detaje ngjarjen e Kumanovës

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci