Të fundit

Bastiset një shtëpi në Kodër të Trimave nga ana e EULEX-it

Sot, qysh nga orët e hershme të mëngjesit, njësitet speciale të Policisë së Kosovës të shoqëruar me Policinë e EULEX-t janë duke bastisur një shtëpi banimi në Kodër të Trimave në Prishtinë.

Sipas burimeve, shtëpia është e ish-pjesëtarit të UÇK, Behar Berisha, i cili ka qenë bashkëluftëtar i Sali Mustafës – Calit, i cili aktualisht gjendet në burgun e Hagës, duke pritur zgjidhjen përkitazi me apelin e tij kundër aktgjykimit të shkallës së parë.

Burimet gjithashtu pretendojnë se supozohet se  do të ketë edhe arrestime.

Ekipi i Paparacit gjendet në vendin e ngjarjes dhe së shpejti do të kemi informata edhe më konkrete.

Video nga Paradoks

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci