Të fundit

Zyba pas barazimit me Astanën: Na dhimbsen ato dy pikë

Mesfushori i Ballkanit, Qëndrim Zyba ka shpresuar se Ballkani do të arkëtonte pikët e plota ndaj Astanës sonte, teksa është shprehur i mërzitur me barazimin.

Ndonëse dominoi ndeshjen, Ballkani arriti vetëm një pikë në Kazakistan, duke mbyllur ndeshjen pa gola.

Mesfushori Zyba ka deklaruar se Ballkanit i ka munguar fati sonte, pasi që ndeshja ishte në anën e tyre.

“Na dhimbsen ato dy pikë pasi dominuam ndeshjen si nga posedimi ashtu edhe nga rastet. Kemi ardhur për fitore, por fati nuk është pjesë e lojës dhe mbetëm me vetëm një pikë. Kundërshtari na ka respektuar shumë pasi kanë parë ndeshjet tona, sidomos në ndeshjen e parë na kanë studiuar shumë. Mirëpo për sot mund të them se fati nuk ishte me ne”, ka thënë Zyba.

Pas katër ndeshjeve, Ballkani ka vetëm katër pikë në Grupin C të Ligës së Konferencës, megjithatë shpresat për kualifikim janë akoma të hapura.

Video nga Paradoks

“Jemi dëshmitarë të fenomenit të eskortave”: Kirurgu plastik pyetet për operacionet plastike te vajzat shqiptare, flet mbi arsyet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci