Të fundit

Petrol Company bojkoton të gjitha produktet serbe

Të gjitha dyqanet One Stop Shop që operojnë nën ombrellën e kompanisë së derivateve Petrol Company kanë shpallur një bojkot gjithëpërfshirës të produkteve serbe.

Fushata për bojkotimin e produkteve serbe ka marrë vrull që një kohë të gjatë, duke synuar ndërgjegjësimin e qytetarëve për rëndësinë e mosblerjes së artikujve.

Duke iu përkushtuar këtyre ndryshimeve, tregjet One Stop Shop po krijojnë një precedent bindës për bizneset dhe organizatat e tjera brenda Kosovës.

Po ashtu ju bëhet thirrje të gjithë bizneseve, të bojkotojnë prodhimet serbe nga dyqanet e tyre.

BOJKOTO 860!!!!

Po ashtu, mos harroni…. Ejani në Petrol Company dhe furnizohuni me çmime më të lira dhe me kualitetin më të mirë në vend!

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci