Të fundit

GiFi hap dyert këtë të premte në Prishtina Mall 

Përgatituni të mbusheni me gëzim! GiFi, marka ndërkombëtare që sjell “Ide Gjeniale,” po hap dyqanin e saj në Prishtina Mall këtë të premte!

Pikërisht në Francë në vitin 1981, GiFi është bërë një lider global për produktet e shtëpisë. Tani, kjo ekspertizë vjen në Kosovë, duke i dhënë konsumatorëve mundësinë të përjetojnë gamën e gjërë dhe të larmishme të produkteve.

Nëse jeni në kërkim të produkteve inovative që përmirësojnë jetën e përditshme, vini dhe vizitoni dyqanin e ri në Prishtina Mall.

Pa dyshim, gjendet aty çdo gjë që ju nevojitet!

Mbi GiFi

Themeluar në vitin 1981 në Francë, GiFi është një markë e njohur ndërkombëtarisht për prodhimin dhe shpërndarjen e produkteve të cilësisë së lartë për shtëpinë dhe jetën e përditshme. Me një prani të fortë ndërkombëtare dhe një gamë të gjërë produktesh, GiFi vazhdon të ndërtojë marrëdhëniet me konsumatorët e saj nëpër vende të ndryshme të botës.

GiFi – Ide Gjeniale!

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci