Të fundit

Arrestohet një person në Pejë, kishte goditur me veturë dy këmbësorë

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar personin i cili kishte goditur me veturë dy këmbësorë në Pejë.

Policia njofton se i dyshuari mashkull kishte goditur me veturë dy këmbësorë dhe më pas kishte ikur nga vendi i ngjarjes.

“Më 16.10.2021 është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti derisa ka qenë duke drejtuar automjetin, nga pakujdesi i ka goditur dy këmbësor (një femër dhe një mashkull kosovarë) dhe ishte larguar nga vendi i ngjarjes. Viktimat janë duke u trajtuar në QKUK, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftim.

Video nga Paradoks

"Ky veç po u jep peshqi": Pse populli po vazhdon ta zgjedh VV-në? Doarsa flet për sondazhet - "Nesër me shku n'zgjedhje jemi gati"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci