Të fundit

Voton Bedri Hamza: u ftoj të votoni në mënyrë të qetë, siç dinë mitrovicasit

Të drejtën e votës sot e ushtroi edhe kandidati nga PDK, Bedri Hamza.

Ai ka votuar në shkollën fillore “Andon Zako Çajupi” në Mitrovicë.

Hamza në vendvotim ishte i shoqëruar nga gruaja e tij, dy vajzat si dhe djali.

Gjatë pronocimit pas votimit, Hamza bëri thirrje që qytetarët të dalin të votojnë në mënyrë të qetë dhe të dinjitetshme, siç dijnë mitrovicasit.

Video nga Paradoks

Zana Avdiu shuan kurreshtjen, tregon se a ka të dashur - flet për martesë e fëmijë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci