Të fundit

Britney del kundër operacioneve plastike

Këngërja e njohur Britney Spears ka folur së fundmi për operacionet plastike.

Përmes rrjetit të saj social,Instagram, Britney ka postuar një foto gjysmë të zhveshur dhe  ka deklaruar se është krenare për trupin e saj, duke sqaruar se nuk do t’i nënshtrohet asnjë operacioni.

“Po në lidhje me këto këshilla për korrigjimin e trupit? A jam i vetmi i prekur nga këto përvoja apo është dikush tjetër? Unë ndoshta jam shumë i ndjeshëm. Unë preferoj të bie nga një shkëmb sesa një mjek të më tregojë se çfarë nuk shkon me trupin tim. Mora mësimin”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotografisë së saj.

Kujtojmë se këtë vit, babai i saj dha dorëheqjen si kujdestar personal i këngëtares pas 13 vitesh.

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci