Të fundit

Bebe Rexha nuk heziton të shfaqet “pafilter”

Artistja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka mahitur edhe një herë më paraqitjen e saj.

Këngëtarja e njohur ka mbi 10 milionë ndjekës në Instagram, dhe ajo nuk heziton që herë pas here të shfaqet pa grim dhe pa filtra, për të treguar burinë e saj natyrale.

32-vjeçarja një gjë të tillë e ka bërë edhe në një postim të radhës, teksa pozon në makinë, ku shihet e veshur me një këmishë, flokë të pa rregulluara dhe grim të lehtë.

Foto: Bebe Rexha/InstaStory

“Të shtunën pa filtër”, ka shkruar Bebe në mbishkrimin e videos, e që dukje mjaft bukur dhe në formë të mirë.

Ndërkohë, kujtojmë që Bebe është duke punuar vazhdimisht në projektet të reja dhe ka qenë mjaft aktive. Ajo së fundi ka bashkëpunuar me personazhin e njohur për fëmijë, Elmo.

Foto: Bebe Rexha/InstaStory

Këngëtarja e famshme po ashtu po shijon suksesin e albumit “Better Mistake” që e lansoi në fillim të këtij viti.

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci