Të fundit

Sherr i madh në Fushë-Kosovë, gjashtë persona përfshihen në përleshje

Gjashtë meshkuj janë përleshur mes vete në Fushë Kosovë, mbrëmjen e së mërkurës.

Sipas policisë, të njëjtit kishin pasur një mosmarrëveshje e cila eskaloi në dhunë fizike.

Katër prej tyre kanë pësuar lëndime trupore, ndërsa tre janë arrestuar.

“Fushë Kosovë  31.01.2024, 18:30.  Është raportuar se pas një mosmarrëveshje janë përleshur në mes vete gjashtë të dyshuar meshkuj kosovarë, ku lëndime trupore kanë pësuar katër prej tyre. Tre nga të dyshuarit janë arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje”.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci