Të fundit

Derivate falas për festën e Fitër Bajramit për 25 makinat e para që do të ndalen në Petrol Company

Për festën e Fitër Bajramit, Petrol Company ka vendosur të vie me shumë shpërblime, për ta bërë edhe më të ëmbël festën.

25 makinat e para të cilat do të ndalen në cilëndo nga pikat e Petrol Company-së do të fitojnë nga 20 euro derivate falas.

Fitër Bajrami është ditë për relaksim, bashkim dhe festë. Pavarësisht nëse planifikoni një udhëtim rrugor, vizitoni të afërmit, miqtë ose thjesht të shijoni atraksionet lokale, oferta e Petrol Company-së siguron që ju të mund të përqendroheni në krijimin e kujtimeve të dashura pa shqetësime financiare, dhe pa mendu që mund të prishet vetura, ngase derivatet e Petrol Company janë një nivel tjetër ku ti bën 30% më shumë kilometra.

 

Mos e humbisni këtë mundësi fantastike. Ejani të parët dhe përfitoni nga shpërblimet tona. Si dhe mos harroni, bashkohuni në grupin tonë në viber, dhe njoftohu i pari për çmime ditore dhe çdo ofertë të Petrol Company. PREK LINKUN: https://bit.ly/3khQ2gz

 

Ju urojmë një Bajram të mbushur me lumturi dhe bekime!

 

 

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci