Të fundit

Garë dramatike në Komunën e Podujevës, dallim vetëm 45 vota

Në Komunën e Podujevës po vazhdon të jetë garë shumë e ngushtë mes kandidatit të Vetëvendosjes, Shpejtim Bulliqit dhe atij të LDK-së, Ekrem Hysenit.

Pas numërimit të mbi 33 mijë votave, Bulliqi ka 44.51 përqind të votave, derisa Hyseni 44.22 përqind. Saktësisht, ata kanë dallim për 45 vota.

Pas tyre renditen Floretë Zejnullahu me 6.26 përqind, Besnik Tahiri me 3.80 përqind, Gazmend Islami me 0.68 përqind dhe Xhemajl Hasani me 0.55 përqind.

Video nga Paradoks

Kush kënd e tradhëtoi? Dardan Molliqaj flet për largimin nga VV-ja, komenton edhe darkën e Kurtit me Memli Krasniqin - "Zgjedhjet janë dëshirë e Kurtit"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci