Të fundit

Rezultatet zgjedhore, reagon djali i Kadri Veselit

Klestor Veseli, djali i ish-kryetarit të PDK-së Kadri Veseli, ka reaguar pas rezultateve të deritanishme të zgjedhjeve.

Në llogarinë e tij në Instagram, Klestori ka publikuar një fotografi me kreun e PDK’së, Memli Krasniqin dhe djalin e ish-presidentit Thaçi, Endritin.

Ai ka thënë se është shumë i lumtur dhe krenar.

“Shumë i lumtur, dhe mbi të gjitha shumë krenar. #177”, ka shkruar Klestori.

Video nga Paradoks

"Ky veç po u jep peshqi": Pse populli po vazhdon ta zgjedh VV-në? Doarsa flet për sondazhet - "Nesër me shku n'zgjedhje jemi gati"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci