Të fundit

Për të gjithë ata që e duan modën, Prishtina Mall Fashion Week po vjen me stil pa limit dhe aktivitete të shumta!

Prishtina Mall Fashion Week është padyshim ngjarja më e shkëlqyer e modës që do të mbahet në datat 18, 19 dhe 20 prill në ambientet e Prishtina Mall. Ky event do të sjell stil pa limit dhe një gamë të gjerë të aktiviteteve për të gjithë adhuruesit e modës duke ju ofruar një eksperiencë të paharruar gjatë këtyre ditëve.

 

Në këtë fundjavë të mrekullueshme të Prishtina Mall Fashion Week, vizitorët do të përjetojnë një përvojë të re dhe tërheqëse me sfilata të trendeve të fundit të modës, muzikë, pije, shfaqje baleti dhe ngjarje të tjera interesante.

 

Poashtu, në këtë event unik, më shumë se 50 brende botërore dhe vendore do të prezantojnë koleksionet e tyre, duke sjellë frymën e fundit të modës në Prishtinë dhe duke ofruar një atmosferë argëtuese dhe frymëzuese për të gjithë pjesëmarrësit. Pra, bëhuni gati për t’u frymëzuar, magjepsur dhe zhytur në magjinë e modës.

 

Për më shumë informacione vizitoni faqen zyrtare të https://prishtinamall.com/

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci