Të fundit

PSG gjen golin e epërsisë ndaj Barcelonës, barazohet gjithçka në “agregate”

Shënoi edhe në ndeshjen e parë dhe nuk mungoi as sonte.

Vitinha ka rikthyer baraspeshën në “agregate” mes Barcelonës dhe PSG-së, përcjell Paparaci.

Portugezi realizoi në minutën e 53′, për t’i dërguar parisienët në avantazh në këtë sfidë.

Më poshtë edhe goli, ndërsa kujtojmë se rezultati i përgjithshëm është 4-4 dhe se kështu shkohet në vazhdime.

Duhet thënë me patjetër që mysafirët janë në epërsi numerike në fushë, që nga minuta e 29′, pas përjashtimit direkt me të kuq të Araujos.

GOLI

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci