Të fundit

Shënon edhe Mbappe, PSG-ja pranë kualifikimit

Skuadra e Paris Saint Germain ka shënuar golin e tretë ndaj Barcelonës në Champions League.

Kylian Mbappe mori përsipër ekzekutimin e penalltisë dhe realizoi golin e tretë pas një ore lojë.

Rezultati momental i takimit është 1-3, teksa ai i përgjithshëm është 4-5.

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci