Të fundit

Po, Po 31 Vetura Dacia Logan shpërblim për konsumator nga ETC

A jeni gati për shpërblimin më të madh në vend nga ETC, Lideri shërbimit dhe tregtimit në vend.

Rreth 700,000€ buxhet i dedikuar për shpërbim tëkonsumatorëve lojal.


Shpërblimet janë:

31 Vetura luksoze Dacia Logan

88 Smart Phone

120 Set Pjata dhe

650 Gift Card në vlerë 100€, 50€ dhe 20€

Kampanja fillon nga data 19 Prill dhe për tu bërë pjesë e Kampanjes shpërblyese ju duhet të realizoni blerje në njërën ngapikat shitëse ETC ku për çdo blerje mbi vlerën 20€ ju fitonikupon për pjesëmarrje, kuponat i plotësoni me shënimet e kërkuara (Emri,Mbiemri,Qyteti, numri kontaktues dhe email)dhe i vendosni në kuti për pjesëmarrje. Brenda faturës duhet tëketë produkte nga brendet pjesëmarrëse. Sa më shumë blerje jufitoni më shumë kupona.

Tërheqja e shpërblimeve Premi: 31 Vetura Dacia Logan, 88 Smart Phone dhe 120 Set Pjata do të bëhet në fund të kampanjësme organizim të veçant në të gjitha pikat shitëse ETC.

Tërheqja e 650 Gift Card bëhet çdo muaj me datë 19 në ora19:00. Ju ftojmë të jeni edhe ju prezent dhe të bindeni përkorrektësinë dhe transparencën.

 

Për më shumë informata rreth kampanjes kliko në linkun :https://etc-ks.com/shperblime/

Në faqën tonë në Facebook : https://www.facebook.com/etcks/  

Dhe kanalin zyrtar YouTube: https://bit.ly/34oDmr7

Ju presim në ETC!

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci