Të fundit

PDK-ja rikthehet në pushtet në Skenderaj

Diferencë e madhe e votave mes kandidatit të PDK-së, Fadil Nura dhe Bekim Jasharit në Skenderaj.

Deri tani 60.57 për qind të votave po i merr Fadil Nura, ndërsa 28.38 për qind të votave Bekim Jashari.

Me këtë trend të rezultateve, PDK-ja do ta rikthejë pushtetin në Skenderaj.

Video nga Paradoks

"Sa ma budallë mashkulli ma shumë dhunë", "Fejohen për ni t'shkume n'deti": Valon Syla flet për dhunën ndaj grave, u drejtohet Vjosa Osmanit e Albulena Haxhiut - "Siguria financiare zgjidh shumë sene"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci