Të fundit

Pas tri mandatave në pushtet, “rrëzohet” Rufki Suma

Kandidati i pavarur në Hanin e Elezit, Rufki Suma po shkon drejt humbjes.

Në këtë komunë janë numëruar mbi 90 për qind e votave dhe kandidati i PDK-së, Mehmet Ballazhi ka 50.70 përqind, kurse Rufki Suma ka 42.56 për qind.

I treti dhe i fundit është Sherif Berisha i LVV-së me 6.74 për qind.

Rufki Suma është kryetar i Hanit të Elezit që disa mandate, përkundër që shihej si favorit, ai po shkon drejt humbjes.

Video nga Paradoks

Zana Avdiu shuan kurreshtjen, tregon se a ka të dashur - flet për martesë e fëmijë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci