Të fundit

E pranon Lushtaku: I kam dy gra, por jo më shumë

Sami Lushtaku, është i ftuari i fundit në emisionin, Sante me Miranda Shalën.

Në këtë emision, është folur për shumë tema, ndër të tjera edhe për thashethemin se a i ka dy apo më shumë gra?

“Për ma shumë nuk kam por dy i kam”, ishte përgjigja e Lushtakut.

Emisionin Sante me Miranda Shalën, mund ta ndiqni në kanalin zyrtar të Paparacit në Yotube si dhe në T7, çdo të shtunë në orën 22:00.

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci