Të fundit

Përfundon numërimi në pesë komuna: këto janë rezultatet

Ka përfunduar numërimi në pesë komuna të Kosovës. Dy prej tyre do të shkojnë në balotazh pas numërimit të 100 për qind të votave, ndërsa në tri ka fitues pa balotazh.

Juniku do të shkojnë balotazh mes AAK-së dhe LDK-së, ndërsa Mamusha në mes të KDTP-së dhe KATP-së.

Parteshi dhe Ranillugu janë fituar nga Lista Serbe, ndërsa Hani i Elezit nga PDK-ja.

Video nga Paradoks

Zana Avdiu shuan kurreshtjen, tregon se a ka të dashur - flet për martesë e fëmijë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci