Të fundit

“Pa ia çu Porshenë para derës, se njeh për dhuratë”: Artani flet per bashkëshorten Delfinën dhe pasionin e saj

“Pa ia çu Porshenë para derës, se njeh për dhuratë”: Artani flet per bashkëshorten Delfinën dhe pasionin e saj – “Mëkat që s’ka hi në industrinë e modës”.

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci