Të fundit

Novosti: Kërcënohet ambasada serbe në Bern

“Ambasada serbe në Zvicër mbrëmë mori një kërcënim me bombë nga një dërgues i panjohur”, shkruan gazeta pro qeveritare serbe “Novosti”.

Mesazhi është kërcënues, dhe erdhi pas lajmit në mediat e Kosovës se është sulmuar ndërtesa e Doganave dhe Policisë së Kosovës në Jarinjë.

“Nëse vazhdoni të përpiqeni të sulmoni policinë në Jarinjë dhe vazhdoni të jeni negativ, atëherë do të shihni se çfarë do të ndodhë me ju dhe me kë keni të bëni. Bijë të mallkuar të kurvave. Unë do të shqyrtoj të dërgoj një letër bombë në 48 orët e ardhshme… të cilën do të bëj vet për ju në Bern dhe eprorët tuaj në Beograd, ju bijë të kurvave luftënxitës”, pretendon gazeta se shkruan në mesazh./Paparaci.com.

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci