Të fundit

Xhensila Myrtezaj vjen me një mesazh senzibilizues!

Xhensila Myrtezaj ka publikuar një mesazh në Instagram me porosi për femrat të cilat po ballafaqohen me kancerin e gjirit.

“Ti nuk je vetëm! Së bashku do ta provojmë përsëri, do ja dalim” ka qenë ky mesazhi me  të cilin këngëtarja e njohur shqiptare u është drejtuar të gjitha grave dhe vajzave të cilat për momentin po luftojnë kundër kancerit të gjirit.

Këtë mesazh ajo e ka publikur në profilin e saj zyrtar në Instagram./Paparaci.com.

Video nga Paradoks

Zana Avdiu shuan kurreshtjen, tregon se a ka të dashur - flet për martesë e fëmijë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci