Të fundit

Antalya mbetet ende aventura e preferuar e kosovarëve

Pas një viti punë, angazhime e sfida, stina e verës është ajo më e preferuara nga të gjithë.

Padyshim që pushimet në këtë periudhë janë shumë të nevojshme, dhe cili vend është më i miri për t’u çlodhur sesa riviera e bukur turke?

Riviera turke krenohet me plazhe mahnitëse, ujëra të kristalta dhe një trashëgimi të pasur kulturore.

E me super ofertat e FIBULA Travel është koha që të bëni rezervimin e pushimit tuaj për sezonin e vitit 2024.

Antalya e njohur si Perla e Mesdheut ofron një sërë aktivitetesh në natyrë si paragliding, ngjitje shkëmbinjsh dhe ecje. Qyteti është i rrethuar nga malet e Demit, të cilat ofrojnë pamje mahnitëse dhe ecje sfiduese për të apasionuarit pas aventurave. Përveç këtyre Antalya është e njohur edhe për ushqimin e saj të shijshëm.

Fibula Tavel për dashamirësit e udhëtimeve, ju fton të bëheni gati për një aventurë të jashtëzakonshme në Antalya iu prezanton disa nga ofertat mahnitëse të resorteve ku nga të gjitha të mirat e ofertave të FIBULA është asistenca 24/7 H nga stafi i FIBULA.

Zgjidheni ofertën tuaj dhe kënaquni me FIBULA:

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci