Të fundit

Vrasje në tentativë në Fushë Kosovë, tre persona shtrihen në spital

Tre persona janë rrahur mes vete dje në Fushë Kosovë, si pasojë e rrahjes të tre kanë pranuar trajtim mjekësor në QKUK.

Deri te rrahja ka ardhur si shkak i një mosmarrëveshjeje.

Njëri nga ta është dërguar në mabjtje, ndërsa dy të tjerët po qëndrojnë në QKUK dhe po ruhen nga policia.

Njoftimi i plotë i policisë:

VRASJE NË TENTATIVË  / Fushë Kosovë, 16.10.2021 . Është raportuar se tre të dyshuar meshkuj kosovarë kanë pranuar trajtim mjekësor, pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes veti dhe si pasoj kanë pësuar lëndime trupore. Me vendim të prokurorit njëri nga të dyshuarit pas trajtimit mjekësor është intervistuar dhe dërguar në mbajtje ndërsa dy të tjerët janë duke qëndruar në QKUK dhe gjenden në përkujdesje – sigurim të policisë. Rasti është duke u hetuar.

Video nga Paradoks

Zana Avdiu shuan kurreshtjen, tregon se a ka të dashur - flet për martesë e fëmijë

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci