Të fundit

Roberti ua uron fansave Vitin e Ri para kohe, por pse?

Këngëtari e moderator i njohur kosovar Robert Berisha, njihet për batutat e tij që i bën në rrjetet sociale.

Ai ka arritur të bëj për vetë fansa të shumtë falë pozitivitetit dhe energjisë që ka.

Roberti në Instastory ndau një imazh teksa ka dhënë një mesazh mjaftë të çuditshëm.

‘Urime Viti i Ri para kohe se prap ka mu mbyllë IG me 30 dhjetor”, shkroi ai duke ndarë një imazh në të cilin duket mjaftë i buzëqeshur.

Video nga Paradoks

"Sa ma budallë mashkulli ma shumë dhunë", "Fejohen për ni t'shkume n'deti": Valon Syla flet për dhunën ndaj grave, u drejtohet Vjosa Osmanit e Albulena Haxhiut - "Siguria financiare zgjidh shumë sene"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci